Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam autorizace karty

Zdravíčko, mám menší problém, ostatně proto sem také píšu.
Kdykoliv jsem si na steam dobíjel, všechno bylo v pořádku. Teď jsem si chtěl přikoupit 50€ a koupit si nůž do CS:GO. Ale najednou mi to bloklo market, nemůžu ho používat dalších 5 dní a chce to po mně autorizaci.
Tak říkám, že je to v pořádku. Šel jsem tedy na internet banku a tam byly tyto transakce. Jenže v korunách a steam to po mně chtěl v eurech. Zkoušel jsem to různě přepočítávat a tak, mám na to pouze poslední pokus. Každopádně nemám páru co dělat, navíc jestli je to přesně ta autorizační platba a tak dále.
Mohl by mi někdo pomoci? Mám Monetu, jestli někdo má zkušenosti, uvítám je.

JB

Ahoj, to isté mám aj ja. Ale na 7 dní. Nechápem prečo zasa takúto somarinu pridávali do Steamu. Za chvíľku ak to takto bude pokračovať, tak pokiaľ sa budeš chcieť prihlásiť na Steam, vyskočí ti 20 okien, kde budeš musieť zadať kódy z rôznych zariadení. Takže budeš musieť mať na 20 mobiloch nainštalovaný Steam.

...Ako keby nestačilo overenie cez e-mail. Taká volovina.