Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde internet u nového notebooku

dobrý denrad bych požadal o radu.zakoupil jsem si nyní starší notebook s nainstalovanym Win XP.po zapojení kabelu však to hlasi server nenalezen.mohl by me někdo poradit s nastavenim?mám internet od UPC přes kabel.a vedle normálně funguje.asi se musí nastavit port pripojeni a adresu proxy serveruatd,ale to nevím ,co tam mám zadat ani v dokumentech od UPCjsem nic nenalezl.dekuji předem za ochotu

po zapojení kabelu však to hlasi server nenalezen

nic seriózního na tom nevidím. pokud nefunguje síť, je to neschopná nebo zavirovaná lama.
už jsi ten krám odspywaroval?

nepíšeš přesně, jestli ta hláška je nějaká vyskakovací bublina, nežádoucí okno, nebo až text v tebou spuštěném prohlížeči, který leze na internet a přitom nejde síť.

když máš doma router co posílá dhcp adresy a ty k němu připojíš pc, co má default získat adresu z dhcp, máš vysvětlení proč to nefunguje?
start - spustit - cmd.exe:

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

soubor ip.txt můžeš taky fouknout na flashku a zkopírovat sem z funkčního pc.