Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedostupnost subdomén

Zdravím,
mám problém se zobrazením všech subdomén serveru iDnes.cz. Ani mi nijak nevadí, že se tam nedostanu, ale zajímalo by mě, čím by to mohlo být. Normálně to fungovalo a najednou ze dne na den přestaly fungovat (Web subdomena.idnes.cz odmítl připojení.) subdomeny praha.*, brno.*, ostrava.*, apod., pak o pár dní později i technet.*, zpravy.* ...

Nejdřív jsem myslel, že to bude dočasné, jenže není. Používám Chrome, Win10. Zkoušel jsem to na Firefoxu, šlo to, ale po pár dnech to samé. Zkoušel jsem Operu i její VPN, nic. Vypnul jsem AdBlock i Ghostery a ani to nemělo žádný výsledek. Ping na subdomény funguje a a nevykazuje žádné chyby.

Vrtá mi to hlavou a proto bych se rád zeptal, jestli někdo neví, čím by to tak mohlo být. Nikdy jsem podobné chování nezažil. Psal jsem na support iDnesu, bez odpovědi.

Předem děkuju za odpovědi

Ten ping som prehliadol, ale nevadí. Z mobilu z tej istej siete to funguje?

ping brno.idnes.cz

Pinging c03.idnes.cz [90.183.121.149] with 32 bytes of data:
Reply from 90.183.121.149: bytes=32 time=10ms TTL=54

Ping statistics for 90.183.121.149:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 10ms, Maximum = 10ms, Average = 10ms

Z mobilu to funguje.

Výpis cmd:

ping brno.idnes.cz

Pinging c03.idnes.cz [90.183.121.150] with 32 bytes of data:
Reply from 90.183.121.150: bytes=32 time=8ms TTL=53

Ping statistics for 90.183.121.150:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 8ms, Maximum = 8ms, Average = 8ms

Omlouvám se, minimálně v Chromu je chyba na mé straně. Zapomněl jsem, že mám i doplněk HTTPS Everywhere a ten při návštěvě webu vyžaduje zabezpečené připojení. Když jsem iDnes vložil do výjimek, subdomény fungují.

Bohužel nechápu jak ten addon funguje, ale zdá se, že najednou fungují i ostatní prohlížeče.

Děkuju všem za pomoc