Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - uznají na reklamaci vyčvachtané USB porty?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, mám notebook 2 roky. USB konektory jsou vyčvachtané, na notebooku jsou 3 USBčka. Jedno je celkem v pořádku, jsou v něm zapojeny sluchátka které nevypojuji. Další je opotřebovaný z chladící desky funguje to jenom na to, jinak na něco rovnějšího to nereaguje a poslední je na myš ten funguje jak kdy. Proto se ptám zda by mi uznali reklamaci (protože mám prodlouženou záruku 2 + 2 roky), nebo by to brali jako opotřebovaný vlastním používáním ? děkuji za odpověď

Změna předmětu, původně: Notebook (host)

Tak notebook je Acer a je kupovaný v TS bohemii. Tak ale kdyz to tam donesu a reknu ze jsem tam milionkrat zapojoval kabel k podlozce tak nwm jaka bude reakce proto se tady ptam. Abych vedel jak na ne vyzrat aby mi to uznali

Prodejce to může poslat na reklamaci, ovšem taky se to z ní na 100 % vrátí jako neuznaná reklamace a ještě ti možná naúčtují poplatek za diagnostiku při neoprávněné reklamaci. Možná ti nabídnou výměnu těch konektorů, ale zaplatíš si to.
Výsledek - budeš měsíc bez noťasu a ještě zaplatíš.

Pokud to budes zkoušet dávat na reklamaci, tak rozhodně ne "vyčvachtané USB porty" nebo "opotřebené USB".
Prostě USB nefunguje. Pokud se k tomu chováš normálně, nelámeš v tom konektory, tak to musí ty 2 roky každodenního zasunování a vysunování vydržet.