Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet do 3 tisíc, 16GB

Dobrý den,

do světa tabletů jsem pronikla skrze čtení parametrů, recenzí a sledování videorecenzí teprve dneska a tak budu moc ráda za Vaše doporučení :)

Hledám tablet do 3 tisíc (+/-200Kč), který chci používat primárně ke čtení pdf (samozřejmě ale budu využívatt i internet, sledovat filmy, nebo stahovat mapy a jiné aplikace).

Moje požadavky jsou (nejdůležitější jsou řazeny jako první):
OS:Android 5.0 a výše
co nejdelší výdrž
maximálně 8"
minimálně 16GB vnitřní paměti
co nejmenší rozměry a váha (nemám ráda zbytečně široký rámeček, ale jestli s většími rozměry přichází delší výdrž, jsem ochotna to akceptovat)
pokud budou fotoaparáty více než 0,3x2Mpix bude to plus (5x2Mpix ideál)
plynulost provozu-rychlá odezva
elegantní vzhled
přívětivé uživatelské rozhraní a snadné ovládání
3G - vložení simkarty (jsem ochotná oželet - mám hloupý telefon a tedy simku bez datového připojení)

Našla jsem tyto modely, ale nedokážu se pro 1 rozhodnout, pokud byste mi tedy s výběrem pomohli, nebo doporučili nějaké další, budu Vám velice vděčná ^_^ ! :-) Katarina

Alcatel OneTouch PIXI 8 WiFi
https://www.alfa.cz/product.php?eid=10516000000000 039KZ

Lenovo Tab3 essential 7 7"
https://www.czc.cz/lenovo-tab3-7-7-16gb-bila_2/196 066/produkt

Acer Iconia One 8
https://www.alza.cz/acer-iconia-one-8-16gb-white-b lue-d4055375.htm?o=4

Asus ZenPad 8
https://www.alza.cz/asus-zenpad-8-z380m-tmave-sedy -d4193736.htm

Nedávno jsem též vybíral tablet do 3 tísíc. Vyhrál to právě ten Acer, protože měl 16GB paměti a lepší rozlišení displeje. Na otázku, proč je má ten
Acer lepší displej a větší paměť, než ostatní, jsem asi našel odpověď - menší baterie. Takže pokud hledáš velkou výdrž, asi bych přitlačil na ceně, alespoň litr.

'Archos' se v CR koupit neda ? (kde jako alrtenativa za maly peniz mas mnohdy i HD|FHD)
Rozliseni a osazeni ma mnohdy lepsi nez nejaky ACER kde 2. 000 si bere jen za znacku.
* Nevim jak je na tom Wikio ale u nekterych tabletu spadly ceny na tolik, ze nekteré produkty muzou byt i akceptovatelné.

ANDROID, kdyz vemu tablet a aplikace, ne vsechny aplikace musis ukladat primo dotablet, kde muzes pouzit SD kartu (treba 64Gb) a vse ukladat na ni, to samé video, hudba filmy, rozumis ..
* V pripaden, ze tablet ze ma slot mSD, kazdopadne v této cenové kategorii se nema cenu ridit podle znacky, kde ASUS nebo ACER nebude lepsi jak WIKIO

Co jsem zkousel, dobra polovina aplikaci sla na SD kartu bezproblému (Android 4/5), nemyslim integrované, dejme tomu ze jsem stahl hru Camelot Of heros, ktery jsem PO INSTALACI presunul na SD../Nahrala se INTERNE po instalaci presunuti => SD karta, u nekterych sli je DATA, ale i tak dobrych 12Gb aplikaci na SD.
* Sem na to pouzival neco typu TO SD. https://play.google.com/store/apps/details?id=com. a0soft.gphone.app2sd&hl=fr

No tak to jsi mel stesti, prave hry casto na sd-kartu nedostanes a pritom sezerou i pres 500MB mista.

Kazdopadne jak rikam, 8GB interni uloziste nebrat, 16GB s odrenejma usima. Osobne si tablet s Androidem rozhodne kupovat nebudu, ale kdyby teoreticky, tak aspon 32GB, ale ty jsou zase ponekud drazsi.