Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno program wps writer

Zdravim všechny.
Potřebovala bych radu ohledně programu WPS office (hlavně wps writer). Kdyby někdo věděl, jestli se dá např. stáhnout nějaký česky psaný manuál a nebo měl nějaké rady jak s tím zacházet. Už je to dost dávno, co jsem potřebovala naposled nějak víc využít ms word, takže už si ani v tom nepamatuju, jak fungovat. Tohle je asi obdobný program, vypadá to tak nějak stejnavě, ale všechno je to v angličtině a já bych časem na tom potřebovala psát i závěrečnou práci. Takže třeba mě z potřebných znalostí v programu napadá např. práce s pravítekem, řádkování, nějaký formát textu, stránkování, psaní pod čarou, záhlaví, odrážky a číslování, český pravopis.... Nevim ještě na co všechno narazim.. Tak kdyby někdo mohl poradit, byla bych moc ráda.

Zkusim, díky moc. Asi jsme ho kdysi chvíli taky měli, ale už si nepamatuju, jak se mi vtom pracovalo. Předpokládám, že v tom snad taky pujde ukládat i ve formátu microsoftu, aby se to dalo spustit i tam kde nemaji stejný program, že?