Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Utáhne zdroj novou grafiku?

Zdravím, mám počítač HP Pavilion 500 002ec. není nijak pozměněný, jenom co by stálo za zmínku je to, že je v nové bedně Zalman t1 Plus. chtěl bych se zeptat, kdybych vyměnil gr. kartu za tuto: https://www.czc.cz/xfx-radeon-rx-460-dd-2gb-gddr5/ 201577b1/produkt jestli by mi ji zdroj utáhl. Jistě.. postupem času budu kupovat i zdroj ale dostal jsem ji k narozeninám a nevím, jestli ji mám dát do pc. díky za rady.

čísílka jsou z testů kterých je na internetu spousty, ani jeden z nich jsem nedělelal sám takže si za výsledkem stát nemůžu. účinnost je podle mě důležitá na co si kupovat zdroj který má obrovské ztráty? dnes už bych bez certifikací zdroj nekupoval.