Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku

Zdravim, do rodiny budeme kupovat novýho notebooka. Tak se chci poradit s výběrem. Bude určenej především na práci (účetnictví, emaily...), takže požaduju, aby měl velkej display (nejlepší by byl 19", ale i 17"), a musí být s OS Windows XP Prof. Na značce příliš nezáleží, bylo by taky dobrý, aby měl dlouhou výdrž, páč poběží celej den 7 dní v týdnu. Cena cca 25 000 Kč.

Tak jsem se rozhodl pro normální stolní PC, přece jenom to má výhody. Mý požadavky jsou:
nejmíň 1GB ram
cca 160GB HDD
šlušnej procesor (Intel Core 2 Duo)?
a ověřená a spolehlivá značka
Cena se snížila na cca 20 000 Kč i s nějakym 19" LCDéčkem
Mátě nějaký tipy?