Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde nějak najít ztracený dokument PowerPoint ve W8.1?

Nemáte někdo nějaký trik, jak nalézt ztracený dokument?

Včera jsem dělal 2 hodiny poprvé nějakou věc v PowerPointu a dal jsem si jí uložit do dokumentů. Po chvíli jsem se rozhodl, ten dokument vyjmout, že si ho vložím přímo do konkrétní složky k ostatní práci, ke které přesně patří.

Dal jsem ho vyjmout, ale něco mi do toho přišlo asi na minutu, ještě jsem se podíval na internet a když jsem ten dokument pak chtěl dát vložit do té složky, už to nešlo. Jak bych nic nedal vyjmout a neměl co vložit.

Přitom v dokumentech už nebyl. Ani v koši jsem ho nenašel (kdyby náhodou omyl).

Teď nevím, co mám dělat. Hledal jsem ho asi hodinu všude možne, ale nikde v pc mi to neukazuje. V Powerpointu mi to ukazuje přesný název a místo, kam jsem si ten dokument uložil, ale když na to kliknu, hlásí mi to, že to nemůže najít.

Nevíte někdo, co se mohlo stát a jestli to můžu ještě najít?

Snažil jsem se ještě najít poslední otevřené dokumenty, ale tady ve Windows 8.1 to nemůžu najít.

Díky, tohle je perfektní tip, ale bohužel zatím se mi to nedaří najít.

V souboru, na který odkazuješ, mám pouze toto a nic to není... mafS

Když se podívám na své nastavení, tak je to tohle uCJA

ale když si najedu tam, kam mi to ukazuje, nic tam není, kde bych to našel

tohle se mi ukáže na tom odkazu prvním dokumenty wA7l

a v něm právě není ten soubor koncepty, na terý to odkazuje nVZ3

Takže nevím...:.(

Takže je na světě, ale vůbec to nechápu. Několikrát jsem si dal vysypat koš na ploše, aspoň 5x od té doby.

Dnes jsem si dal odstranit do koše jeden film a když jsem klikl na vysypat koš, vybaflo na mě, že v koši je asi 16 položek a jestli je chci všechny odstranit skutečně. Protože bezečně vím, že koš měl být prázdný, udivilo mě to a tak jsem to nedal smazat, ale podíval jsem se, co v tom koši vlastně je.

A byl tam onen hledaný PowerPoint a další asi 15 dokumentů. Kde se to tam najednou vzalo, to je mi teda skutečnou záhadou...::)