Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadna ram v pc

Ahoj, MemTest mi ukazal ze mam vadnou pamet (4x4GB). Musim prestat okamzite pouzivat pc nebo muze dal pracovat? Jaka jsou prosim rizika. Dekuji

Taky mě teď jedna z 4x2 GB chcípla,upozornění přes modrou smrt lepší je jí vykopnout z Pc.Problém že je musíš testovat po jedný já měl kliku že mě to hodilo chybu hned z počátku memtestu a zkusil jsem vyhodit ven tu z prvního slotu ven hodit tam tu ze 4 a trefil jsem se náhodu.