Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Do notebooku nejde proud

Dobrý den, včera se mi z ničeho nic vypnul notebook a to hned 2x po sobě vždycky když se to vypnulo ta začala strašně rychle blikat kontrolka nabíjení a zda se, že nejde proud do notebooku. Zkoušel jsme to dát i na přímo bez baterky ale nepomohlo, buď se to rozjelo a při načítání spadlo a nebo se je rozsvítily ledky zahrčela dvd-rom a jinak nic... Myslíte že je problém v adaptéru nebo může být i problém na základní desce?

Normálně se to tváří že to nabíjí... Svítí ko trojka nabijeni ale dneska jsme přišel domů podíval jsme se na notebook a kontrolka nabijeni jen zběsile blikala... Napojil jsem ten ntb na přímo bez baterky a ntb se vypíná zhruba v 5min intervalech. A když se to vypne tak kontrolka na adaptéru jako by se stahoval a tak trošku poblikava a nejde to hned zapnout až se ko trojka ustálí až pak to jde zapnout. Ntb je starý asi 4 roky značka Asus