Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač po sestavení nejde zapnout

Dobrý den, před chvílí jsem si seskládal PC a po zmáčknutí tlačítka start PC nereaguje. Hledal jsem chybu v zapojení konektorů, ale žádnou viditelnou chybu jsem nenalezl. Zatím jsem zkoušel nastartovat pc bez HDD ani jiného bootovacího media tak jestli by nemohl být problém v tom, ale tomu neveřím. Jinak mám I3-6100 a H110M PRO-D, case ZALMAN Z1 a zdroj Fortron OEM GreenPower 300 B4+. K informacím přidávám ještě foto zapojení konektorů.
ascdXW.jpg

Zapojil jsi správně case? Tj. kabeláž co je na case do základní desky? Někdy to kostky nejsou popsané a můžeš tak prohodit reset s start tlačítko např s předními USB. Zbytek může být správně zapojený , ono to dnes už nejde ani prohodit konektory od zdroje na desce na něco jiného. Jen s tím zapojením case bývá potíž když k ní nemáš manuál.