Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní myš

Zdravím, potřeboval bych poradit jestli máte zkušenosti s herníma myšima? Myslím tím myš která by měla nějaká tlačítka navíc, ideálně 2-3 na palec a 2-3 navíc nahoře. Jednu sem koupil, konkrétně tuhle
www.czc.cz/defender-redragon-lavawolf/181176/produ kt
a budu ji vracet, protože se hrozně špatně drží. Není tam místo na opření palce, palec se dá opřít jedině o ty tlačítka, přičemž je pak nechtěně mačkám.
Takže sem si uvědomil že myš s tlačítkama navíc musí být hlavně co největší. Asi mám velké ruce:)
Na webech často ani rozměry nejsou, a v reálu nevím kde by se daly osahat, do Prahy se mi kvůli tomu nechce.
Jaké znáte největší myši do USB?

Vyskytuje se tu na porande par lidi, co pro svou tlapu vyzaduji velkou mys, takze nekdo urcite poradi, ale muj pripad to nni, takz nevim.

Jen te chci upozornit na jednu vec, kvalitni herni mys tak tisicovku a vic, za 390 dostanes sice nejake blesky ale to je tak vsechno, nedivim se, ze nejsi spokojeny.