Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomaly internet

Dobry den,
potreboval by som poradit.
Na skole v jedenj pc ucebni kde je 17 pc mi jeden robi problem s pripojenim. Teda IP dostane vsetko v poriadku, ale ked idem na internet (skusal som vsetky prehliadace) tak nacitavanie stranok je strasne pomale. Skusal som kontrolovat proti virom, spyware atd.. tam nic nenaslo. Vyskusal som novu sietovu kartu. Doteraz bezal pc na integrovanej.Mam na externom disku obraz disku tak som to pouzil, ale ani to nepomohlo. Operacny je tam XP so SP3.

Škola a učebna s WindowsXP? To je určitě pro uprchlíky z Afriky, že? Protože pro děti z Československa minimálně Windows7 ale spíš Windows10. A k těm WinXP, ty mají problémy s hw, třeba s pamětí, že dávat jim moc paměti spíš škodí. Podívej se co tam všechno obsazuje paměť. Některé browsery po upgrade dost zadíraly Win, kdo si to má ale pamatovat? Pak taky tiskárny, některé mají hodně velké ovladače a nainstalovat do počítače 10 tiskáren ze sítě a windows se pomalu nerozjede. Taky antiviry, na net nutnost. Co si pamatuji tak v práci s avastem bez problému, pak jsem chtěli dát avg a počítače se nedali ani nastartovat, nějaká chybička jak se pral procesor s driverem na desku. Pak po jedné aktualizaci avastu se počítače taky zadíraly. Prostě chybička.