Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zachrana fotiek z netbooku

dobrý deň,

dostal sa mi do ruk starý netbook Asus Een900 v ktorom by mali byt stare foto, ktore by som chcel zachranit (ntb patri mojej priatelke, zabavil ho jej exmanzel, ale pred vratenim vsetky fotky zmazal cez kôš).
Je tam w7 starter, zaheslovaný. Nefunguju USB porty.
po jeho "zmazaní" tam nebolo nic instalovane, takze snad cez GetDataBack nieco vytiahnem.
Je nejaka iná moznost okrem vytiahnutia disku a vlozenia do stolného PC ktore ma nenapadlo? (stolne pc momentalne nemam k dispozicii)

vopred vdaka za napady

premazane to nebolo, ten debil pred nou ukazal fotky v koši, pustil vysypat kos a slavnostne jej ho odovzdal. Odvtedy sa nic nerobilo, zakázal som jej ho i pripojit k netu, ak by nejaka aktualizacia alebo nieco...

to ulozisko sa bude dat nejak pripojit do stolného PC, alebo je to nejaka specialitka asusu?