Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seznam prohlizec add block

Ahoj, chci se zepat jestli je nejak mozno blokovat reklamy na prohlizeci od seznamu, nejaky add block? Je to dobry prohlizec, ale ty reklamy me uz nebavej, pokud by nekdo vedel tak dik za pomoc.

Ja vim je to tezky, dneska ty prohlizece jsou strasny a navic je cim dal vic webu optimalizovanejch pro Chrome + Firefox, takze v podstate pouzit jeden z nich nebo neco na nich zalozeny.
Na Chrome je zalozenej Comodo Dragon a pomerne to jde. Jinak pokud vis, ze Chrome a Firefox proste ne, tak zkus QupZilla, asi jeden z mala pouzitelnych alternativnich projektu.