Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei Y6 Pro Dual Sim problém

Zdravím, opět mám problém s tímto telefonem... i po odstranění tvrzeného skla, někdy display si řekne že prostě ten dotek neveme... a teď si představte že něco hrajete a musíte přesně v ten moment kliknout nebo prohrajete a musíte od začátku (třeba Geometry Dash, Piano Tiles a další postřehovky...) když jsem volal na podporu tak prý mám zkoušet v nastavení displeje štelovat citlivost a další kraviny, ale stále nepomáhá... BTW: Tento problém mám už od začátku telefonu kdy jsem v něm neměl žádnou hru, ale třeba, když jsem psal nebo něco hledal, tak prostě displej prostě ten dotek někdy nevzal... Nevím jestli to mám reklamovat a čekat měsíc a mít šanci 50% na to, že to opravili a nebo 50% že s tím nic neudělají... Potřeboval bych s tímto poradit... děkuji

Scrufy

Mám ten samý mobil,
sice hry na něm nehraju,ale u zpráv (sms,meessenger) se mě občas stane,že se telefon začne sekat a některé písmena,hlavně na pravé straně klávesnice (Huawei Swype) pri vertikálním držení telefonu,jdou nakliknout až na 3-4 pokus,jinak kliky na prázdno a třeba písmeno L nejde v tu chvíli vůbec,mám tento mobil asi 2 měsíce (za tu dobu se mě to stalo asi 5x) abych to nezvedl na klávesnici,i na "ploše mobilu,pokud chci kliknout na nějaký soubor(kde se nachází to písmeno L na klávesnici při vertikálním držení) tak dotyk nefunguje,takže chyba bude někde jinde
Napadli mě spuštěné aplikace na pozadí,nebo nějaké probíhající aktualizace?,které možná nějak zpomalují systém,protože restart telefonu v mém případě pokaždé vyřešil,ale jak píšu výše,není to zase tak časté

Kamarádi mě taky říkali že si mám sundat ochranné sklo,že to je určitě tím,ale nemyslím si,pokud telefon restartuju,tak vše jede jak má,máš to taky nějak takhle? :)