Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cederomka info

Mám takovej problem,když zapnu nootebook ,tak se mi roztočí cederomka ale cedečko vní není.Jakmile načte plocha tak se vypne.Nikdy mi to nedělalo.Bootování mám nastavený první hárdisk,druhý cederomka.Čím to muže být.

i xp uměly v malování formát .png - za formát .bmp by se mělo propadat i na zdš.
proč sem dáváš jen tvé pochybné výřezy obrazovek? tobě nefunguje alt+printscreen? kup si novou klávesnici.

proč sem cpeš seznam driverů (services) místo služeb (services)? kdybys šel podle záložek co jsou na tvých výřezech nesmyslně utnuté, nespletl by ses.

když sem pastuješ kdeco, proč tu chybí naplánované úlohy - taky oblíbený spouštěč malwaru?

a teď vážně: k čemu tam máš to svinstvo od safer technogies, proč si tam takové věci instaluješ?
ten zam_guard je záznam po možná odstraněném antimalware, který se ale nechová zrovna korektně a spíš další problémy přináší.

projel jsi ten krám adwcleanerem? vypsal v logu, že všechno vyčistil?