Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvětšení a zelené pruhy

Zdravím, mám problém s počítačem, a nemám nejmenší ponětí, čím by mohl být způsoben. Všechno, ale úplně všechno, je brutálně zvětšené, a na několika místech obrazovky se táhnou svislé, svítivě zelené pruhy. Model grafické karty si bohužel nepamatuji, a kde se dá zjistit nevím.
Děkuji předem za jakoukoli radu.

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu Zotac GeForce GTX 690 4GB DDR5"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2013 CZ, Firefox 20.0, apod.).

tohle jsi před položením dotazu četl?