Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazat cookies

Vím, že je to úplně banální dotaz, ale fakt nevím jak na to, a tak doufám, že se najde někdo, kdo mi poradí, jak vymazat cookies v prohlížeči Mozilla Firefox.
Děkuji.

No to jsem tomu dala:.(,
"poštelovala" jsem si pěkně Mozillu, a průser. Do některých mailových schránek mě to nechtělo pustit, protože to vyžadovalo cookies. Jenže ikdyž jsem to vrátila, už mě to do volny.cz nepustilo. Prej špatný heslo.
V diskusích, kde jsem se vyskytovala jsem se taky nemohla přihlásit. Někde to nakonec šlo, jinde vůbec a přes maila nemůžu v té diskusi požádat o nové heslo, protože jsem tam zareg. pod mailem na volny.cz, a tam se nedostanu.
Jedinou výhodu co tahle moje "bota" má, je že jsem si stáhla Mozillu v čaštině-měla jsem to anglicky, a jak "umím" anglicky, je jistě patrné z toho, jak jsem si v tom udělala pěkný binec.:-[:-|
Ani v IE už se tam nedostanu. Ach jo.
Ale díky za pomoc, tedˇ aspoň vím, že do toho nemám rýpat...:-p