Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thread exception not handled

dobrý ludia, tento error my moj pc uz pár krát ukázal a ja som sa trochu hrabal na internete, tam mi hovorily že odinstalovať a znovu nainstalovať driver pre moje gpu no a tu je ten problém že ja som v device managery mal
2 gpu
to prvé bolo amd dual gprahics a to druhé amd radeon r7 m265 DX, no a poto mten chlapík hovoril že máme teda odinstalovať alebo vrátiť zmeny ovldača a ja som spravil to druhé no a teraz keď som stlačil pravým na desktop tak my tam už neukázalo kolonku amd radeon dual graphics tak som si dal amd driver auto detector a teray čakám čo sa stane
prosí mo pomoc, je to nový pc a nechcem ho pokazit

Na mobilní grafiku do toho neznámého notebooku se instalují speciální ovladače pro daný notebook.
Určitě je hloupost tam dávat obecné ovladače pro desktopové grafiky.

Některé notebooky mají skutečně 2 grafiky a přepínají si je podle potřeby.

Thread exception not handled vypisuje počítač kdy?
Ono to s grafikou totiž nemusí vůbec souviset.