Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gtx 1060 6gb hry

Ahoj koupil jsem si tuhle grafickou kartu+i5 6500 konkrétně gtx 1060 6GB asus dual OC nejdřív jsem skoušel dead by daylight na ultra šlapalo to na 60fps+- teď asi po 4 dnech hraju dead by daylight na high a mám tak 50-40 fps nevíte čím to je? drivery jsem stáhl nvidia geforce experimence nebo něco tak kdyžtak poprosím o nějaké typy na jinné atd.Za všechny odpovědi budu moc rád předem díky

drivery jsem stáhl nvidia geforce experimence nebo něco

Experience. To není driver, ale jakási nadstavba, která má pomáhat nastavovat hry či co, možná stahovat nové ovladače!?). Já to nemám, neznám, nepotřebuji a hry si nastavuji sám.

Co jsi tam měl předtím za grafiku? V jaké kondici je operační systém?
drivers - tady si manuálně stáhni drivery podle svého OS.

Řekl bych další důkaz toho, že se nemá mermomocí aktualizovat na ovladače, které "dneska" vyšly, protože to WHQL je spíše beta test.

Namátkou:
únor 2016: Nové hotfix ovladače od nVidie by měly řešit problém s odpojením grafické karty
březen 2016: Ovladače NVIDIA (364.47) poškozují instalaci Windows a PC nestartuje - Neinstalujte je!
listopad 2016: Nestahujte nejnovější update NVIDIA

Experience nemám, ale kvůli ShadowPlay ho budu muset znova nahodit =/ Nicméně vždy jsem měl staré ovladače (rozuměj ověřené, stabilní), mnohdy výrazně staré, protože ne vždy nejnovější znamená nejlepší. Pokud se problémy vyskytly až po stáhnutí nových ovladačů, myslím, že není třeba hledat jinou odpověď.