Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Honor 8 vs A5

Dobrý večer, mám možná hloupý dotaz ale potřebuji poradit ve výběru telefonu, doted mám na ně jen smůlu. Nemůžu se rozhodnout mezi Honorem 8 a Samsungem Galaxy A5 ... Který z těchto dvou by jste brali vy? :)

Já osobně Honor 8 Premium s 3GB/64GB paměti. Před týdnem jsem jsi s ním delší dobu hrál a skvělý mobil, až na kluzkou skleněnou zadní stranu, takže nějaké pouzdro, nejlépe typu knížka, je přímo nutností. Dobré je vzít také pojištění proti rozbití nebo si jej zjednat k stávájícímu pojištění domácnosti. Já něco podobného mám u Allianzu na firmu a za cca 1.000 Kč ročně s 1000 Kč spoluúčastí v tom mám pojištěnou veškerou elektroniku včetně mobilní!