Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka A4TECH bloody g501

Ahoj otravoval jsem tu včera s grafikou a jak jsem psal koupil jsem si ten nový pc doteď jsem používal stará sluchátka s notebooku nějaký philips asi za 400KČ každopádně jsem se rozhodl na upgrade a chtěl bych sluchátka A4TECH bloody g501 nebo hyperx cloud stinger měly jste někdo už tyhle sluchátka? popř prosím o doporučení nějakých do těch 1500Kč používal bych to na battlefield csgo a celkově na hraní hudbu moc neposlouchám takže o to mi až tak nejde. předem díky za odpovědi

ok tak je teda asi vezmu.A pokud se můžu ještě zeptat jak je to s prostorovým zvukem? Četl jsem že mají jen 2.1 šly by s toho udělat 7.1? nějak nevím jestli zvukovka má cenu protože víc jak 500 za zvukovku nedám...a nevím jestly je 2.1 zvuk na hry ideální