Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nerozpozná Android

Ahoj, ani jeden z počítačů nerozpozná android telefon.
Mám na něm CM12 (android 5). Počítače jsou W7 a W10. Píše to chybu neznámé zařízení nelze připojit, že je to nerozpoznalo. V mobilu mám nastavený správně (nemám nabíjení USB, ale přenos)
Vypadá to, jako by to nedovedlo nainstalovat správnej ovladač, ve správci zařízení je "neznámé zařízení USB (požadavek popisovače zařízení selhal).
Co s tím?

Rád bych ti pomohl. No jen drobný dotaz - nač připojení potřebuješ? Chceš přenášet jen data (fotky, filmy, hudbu ...)? Z mých malých zkušeností s androidem, tak nemáš drivery. Pokud chceš jen na to, co jsem uvedl, proč nezkusíš bezdrátové připojení - třeba přes Airdroid.apk? 8-)