Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem doplnit RAM ,ano či ne?

Mam grafiku od MSI GTX 1060 3G,a RAM 2x4G a mohu přidat 2 x 8G tj celkem RAM 24G pomuže mi to a v čem nebo je to zbytečne ,moc děkuji(mužu ty RAM mit nove za polovični cenu) Děkuji za odpověd

Jestli zadarmo proc ne, ve hrach to bude delat +- od 0 po 6FPS, takze nic, co by 'stalo' za UPgrade.
* V nekterych pripadech, hlavne v novych hrach, u nekterych DX12, 8Gb muze byt uz nahrane,.
Nebo alespon urciteje mit Fyzicky vic pameti lespi, nez spolihat na jeji rychlost pri kompresi.