Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Můžu si sám ve W 8.1. přidat svůj program do ,,Po spuštění"

Chci se zeptat, zda si uživatel může sám o své vůli někde nějak zadat svůj program, který se mu automaticky spustí vždy po startu počítače.

Vím, že třeba v nastavení Skypu si to můžu zaškrtnout. Jedná se mi o OpenVPN, ale jelikož to mám v angličtině a nerozumím, tak nevím, jestli je to i u něj možné tímto způsobem a tak mě napadlo, že by to mohlo jít třeba v nastavení W 8.1. vložit do toho ,,Po spuštění", ale tam jsem zase nenašel nikde nic, kde by se to tam dalo přidat.

• Takze kdyz do 'Prikazového radku' ktery spustis klavesou WIN + R, napises shell:startup, je ve slozce co se ti otevre odkaz na program ktery chces spustit ?
Kdyz na ten program kliknes otevre se ti ? Nechce nejaké 'ADMIN' prava ?

TiP ~ Spust <RegEdit>, najdi nasledujici retezec :

 HKEY_LOCAL_MACHINE> SOFTWARE> Microsoft> Windows> CurrentVersion> Run

• Vytvor novy KLIC (retezova hodnota, tak jako na obrazku ikonka musi byt oznacena jako ab) pojmenuj ho treba MojeAplikace a hodnotu ji zadej cestu k souboru c:/../../MojeAplikace.exe, tu cestu k ni, 'OKOPIRUJ' pravym klikem na tu 'Aplikaci' v jeji slozce, ne nejaky ODKAZ z PLOCHY !!

[img=/file/view/27911-ppd-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/27911-ppd-jpg[/img]

HKEY_LOCAL_MACHINE> SOFTWARE> Microsoft> Windows> CurrentVersion> Run

Toto jsem nenašel. V tom pc mám všeobecně problém s hledáním, nenajde mi to skoro nikdy nic, v dřívejších pc to bylo v pohodě, ale tady c tom W 8.1. je to hledání bída.

Navíc když mi někdo poradí nějaký odkaz a cestu a je to anglicky, tak já to tady nemám, nebo mám ale ta cesta je pojmenovaná česky ty složky

Dal jsem hledat v pc. Nevím, co je regedit?

Našel jsem jen toto a to je aplikace regedit g1hg

Jinak já myslím, jestli není problém i v tom, že mi nejde ten OpenVPN spustit normálně, že vždy musím dát potvrdit ANO, povolení administrátora, jak o tom psal ten XoXochanel