Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo G580 i3.

Chcem až sa opýtať či na tomto notebooku rozbehnem hry ako CS:go, OMSI 2, ETS2, žiadne herné novinky lenovo g580 i3 processor 4gb ram grafika Intel HD Graphics 4000,
Ďakujem za odpoveď

Hraji na I5 4200m (intel HD 4600, 2x 4gb 1800mhz dual chanel) hry jako CS:go na nízské detaili kolem 50fps, je to taková nouzovka (rozlišení 4:3 1200x800+-), League of Legends na plné detaily (1366x768), ETS2 na nízské (1366x768). Myslím, že si na svém zahraješ ještě hůře než já, a u mě to už je opravdu nouzovka.. :D Porozhlídni se radši po něčem s dedikovanou grafikou. Pokud tento notebook už máš, rychlost jeho grafické karty můžeš zrychlit pomocí další ramky.