Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win10 nejde hibernace

notebook win 7 pro upgrade na win10 . . . Dost casto sa stava ze odchadzam z prace, dam hibernovat , obrazovka zcerna a po chvili sa vrati na prihlasovaciu obrazovku. Nasledne nefunguje ani volba Napajeni - Vypnout. Jedine natvrdo vypinacom podrzat tych x sekund. Stvaa sa to absolutne nepravidelne, na ntb bezia v podstate stale tie iste programy. Ako zistiti co kde je posrate? okrem win 10 . . . . tie su za trest . . . Dik.

Tazko sa to diagnostikuje, pozri si pripadne event viewer ci tam nieco neni z toho casu.
Vseobecne PC davam vypinat, ne hibernovat ani uspavat, ptz viem co za sracka kod to vsetko je. A deaktivuj si rychle spusteni v ovl.panely - energia, lebo ked to neurobis tak vypinat je tiez len hibernovat. Potom to je vsetko ok alebo to stale blbne?
Mozes mat napr. trebars aj problem s diskom na mieste kde je hiberfil subor. Ked vypinas normalne (a rychle spusteni je vypnute) tak sa hiberfil nepouziva.

P.S. ked tam je W10 upgrade maglajz v ovladacoch tak je problem asi niekde tam, u hibernacie a spanku je nutne mat spravne ovladace.

pozeram event viewer, uz som sj akusal dat ukocit vsetky programy, napr posta, antivir, mouse suite a pod . . . disk by mal byt OK, cca rocny SSD, stav OK, idem pozriet este ten ovl. panel . . . zzaujimave je, ze ked to nerobi vzdy . . . teraz som 4x uspesne hibernoval, na dalsi pokus odmietol. Dobre, nieco je zle, mozno hiberfill subor, mozno problem na disku, mozno ovladace . . . ale preco potom po neuspesnom hiber nejde ani vypnut? Dam vypnut, zmodra, Vypina, toci to gulickove kolecko a potom sa vrati na prihlasovaciu obrazovku . . . neda sa ani vypnut. Zlate sedmicky :-(