Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující Youtube a Google.com

Zdravím,

Nedávno se mi začalo ukazovat takto Youtube viz. screen, vůbec nevím proč a Google.com nelze spustit ale, google.cz už ano.
Zkoušel jsem, smazat cookies vypnout antivir, vypnout bránu Firewal ale furt to je takto. Ten Youtube se mi takto zobrazuje na každém prohlížeči, a youtube to samé.
Už vůbec nevím co mám dělat, prosím o pomoc.

Skus si ten PC odvirit napr. adwcleaner stiahni a prescanuj si PC alebo aj multibyte MBAM skus plny scan apod.
A over si ze nemas povoleny ziaden proxy v ovl.panely - nejake nastavenia siete a tam kdesi v pripojeniach. Alebo hijackthis ti vypise ak mas proxy.

Spatne nastavené DNS
• Nastav si DNS na :

8.8.8.8
8.8.4.4

TiP~ Pres 'CMD|PowerShell' (spusteni jako Spravce|ADMIN) by popripade stacilo zadat :

netsh interface ipv4 add dnsserver "Ethernet" 8.8.8.8 index=1

• Restartovcat PC ..

tyto svinstva tam máš proč?

O23 - Service: cFosSpeed System Service (cFosSpeedS) - cFos Software GmbH - C:\Program Files\cFosSpeed\spd.exe
O4 - HKLM\..\Run: [seznam-listicka-distribuce] "C:\Program Files (x86)\Seznam.cz\distribution\szninstall.exe" -s -d listicka 1 szn-software-listicka cz.seznam.software.autoupdate
O4 - HKCU\..\Run: [cz.seznam.software.szndesktop] "C:\Users\Uživatel\AppData\Roaming\Seznam.cz\bin\w szndesktop.exe" -q
O4 - HKCU\..\Run: [cz.seznam.software.autoupdate] "C:\Users\Uživatel\AppData\Roaming\Seznam.cz\sznin stall.exe" -c
O4 - HKCU\..\Run: [CCleaner Monitoring] "C:\Program Files\CCleaner\CCleaner64.exe" /MONITOR