Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit zbytkové soubory po odinstalaci her a programů

Zdravím,
jen by mě tak zajímalo, zda existují nějaké dobré programy pro odstranění zbytkových souborů a složek, které zbudou v PC poté, co se nějaký program nebo hra odinstaluje. Dnes jsem odinstaloval jednu hru a rád bych se zbavil nějakých zbytkových souborů, jako jsou třeba uložené hry, apod., když nevím, kde se ty soubory nacházejí.
Předem chci jen poprosit o trpělivost, nejsem zas tak velký počítačový znalec.
Předem děkuji.

Neexistuje nic univerzálního.

Jedině si každou instalaci logovat (ručně nebo programem jako Total Uninstall). Pak máš záznam, kde se co nainstalovalo, kde jsou savy pod. Já to dělám ručně a mám instalační logy všech her.

Pokud už máš nainstalováno, nějaká následná utilita ti moc nepomůže. Žádná nemůže obsáhnout všechno možné a nemožné; vývojáři občas něco ukládají na nestandardní místa.

Kdybys uvedl konkrétní hru, možná by se dalo poradit konkrétně.