Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasekavající se chat na Facebooku

Dobrý den,
již týden mám problém, se kterým si nevím rady. Problematika spočívá v tom, že jakmile píšu na facebooku někomu do chatu (pouze na PC, nikoli na messengeru), tak se mi chat strašně zasekává, zpráva se odešle třeba až za 25 sekund a někdy to vyústí i k alertu, že facebook neodpovídá. Na jiných PC nebo na jiném prohlížeči takový problém není (používám normálně Google Chrome). Myslel jsem si, že je to nějakým virem, ale antivirový program nehlásí nic. Zkoušel jsem i prohlížeč pročistit pomocí CCleaneru, ale opět neúspěšně. Proto Vás prosím, nevíte někdo, jak bych mohl tento problém vyřešit?

Dobry vecer, skorej som chcel napsat "zmazte cashe a cookies v prehliadaci" absak som pokracoval k cteni, prisiel k CCleaneru a tak napisu rovno:
Reinstall OS

Jinak Antivirus je dnes takmer k nicemu, Lepsi MBAM + ADWcleaner (+ ms autoruns)

Totiž virusi su out, teraz su rozsirene malware ako spyware, adware a pod.

Ak sa Vám "nechce", mozete skusit zatial zmazat cookies a cashe prehliadaca, a MBAM + ADWcleaner.
Ostatne CCleaner je software ktorym kdyz cistite tak vlastne fackujete okno. To sa jednou "rozbije". Takze je dost pravdepodobne ze CCleaner sposobil dalsie problemy na ktore este len narazite.

https://touchit.sk/tragedia-nazvana-ccleaner/44844

Zkoušel jsem i prohlížeč pročistit pomocí CCleaneru, ale opět neúspěšně

Pochybujem ze by niekedy CCleaner niekomu pomohol. Dokonca velakrat moze sposobit aj BSOD