Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OneDrive

Zdravím,
netušíte prosím jak nainstalovat na Win10 zpět Onedrive? Přes Store vyberu účet - otevře se šedé okno - tlačítko získat se změní na Zpracovávání a toť vše, dále se to nehne.

Díky za pomoc

"Skvělá zpráva!

Používáte Windows 10, takže už OneDrive máte na počítači nainstalovaný. Nezapomeňte si aplikaci stáhnout a nainstalovat na mobilní zařízení, abyste měli soubory stále s sebou."

Ale aplikace v pc není a z té stránky ji nestáhnu