Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dropy FPS

Zdravím, vždy když hraji hru, tak mi jede na 60-80 FPS a skoro každých 10-20 sekund mi dropují FPS na 20 (při jakékoliv hře).Je možné že je to ovladači, přehříváním nebo špatným nastavením?

Procesor nestíhá a podtaktuje se. Případ levných notebooků grafika by to ještě dala ale procesor už nemůže. Pokud mám pravdu a je to notebook (nepíšete oč jde) stáhněte vytížení procesoru ze 100% na nějakých 85% sice příjdete o nějaké FPS ale nebude se sekat.

Jaké procesy já jsem nepsal nic o procesech. Psal jsem o vytížení procesoru ale jelikož jste pořád nenapsal co za stroj vlastníte tak nevíme nic. Možnosti napájení-změnit nastavení schématu-změnit pokročilé nastavení napájení-řízení spotřeby procesoru-maximální stav procesoru a jste tam...

v paměti nic vytěžujícího ani škodlivého nevidím.
ještě by to chtělo nechat běžet ms tcpview: ukazuje kam jaké procesy v paměti se připojují ven, jestli to neodpovídá těm výpadkům fps.

co tu píšou ostatní o slabším hw je taky možné: v čechách je zvykem koupit kancelářský notebůů s ulv procesorem a slabou grafikou za 9.900 a na tom "pařit" hry.
přesný typ nepíšeš.