Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Klávesnice (Přehřívání)????

Ahoj, musím psát rychle...
Po nějaké době když se dotknu klávesnice, začne se stolní počítač vypínat (pokud mám neuložený soubor dá se vypnutí zabránit) a když to zkouším na notebooku tak se hází do režimu spánku.
Když nechám klávesnici chvíli vydechnout je v pohodě, po pár minutách je "zkrat" zpět. Co by to mohlo být?

Právě když píši tak mám klávesnici připojenou přes USB prodlužovačku a vše v pohodě.
Je možné že když jí mám plugnutou za počítačem tak se USB konektor přehřívá?

Děkuji

Odebrána stupidní anketa. (Prasak) (Prasak)

Právě když píši tak mám klávesnici připojenou přes USB prodlužovačku a vše v pohodě.
Je možné že když jí mám plugnutou za počítačem tak se USB konektor přehřívá?

Vypadá to na vadný USB konektor. Pokud je v USB zkrat, může to shodit/vypnout celej počítač.
Zkus pro začátek jinou klávesnici.

Vypadá to na vadný USB konektor.

Muze ale nemusi. Muze byt zkrat kdekoli. Tazatel misto aby zazvonil u souseda a pujcil si jinou klavesnici, tak radeji vymyslel stupidni anketu. Stejne tak, kdyby napsal co ma za sestavu, mohli jsme treba identifikovat nejaky smeckovy zdroj, ktery to muze zpusobovat zrovna tak.