Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upadlo mi tlačítko z notebooku

Zdarec

při dnešním ponocování a chatování se mi stala taková velice nemilá věc :D píšu píšu a najednou koukám, z klávesnice u mého Lenova se z ničeho nic odloupla šipka nahoru, aniž bych se na ní byť koukl natožpak na ní sáhl :D při nějakém bližším zkoumání jsem zjistil že prasklo to plastové cosi co drží klávesu na místě. A já se ptám? Když to odnesu do servisu, nebudou po mě doufám chtít dvojku za novou klávesnici? :D je to sice ještě v záruce a mám pojistku na blbost ale tak nějak pochybuji že bych tohle uhrál na vadu výrobku i když nevím co jiného by to mohlo být, vztek ventiluji jinak než mlácením do notebooku. Děkuji za všechny dobrý rady...jinak kdyby mimochodem někdo věděl o nějakém dobrém servisu který by to dal dopořádku rychle, za rozumnou cenu rozhodně bych takový tip uvítal :) díky moc všem

Bohužel nepíšeš o jaký model se jedná, takže těžko říct. Do servisu to samozřejmě poslat můžeš, ale nevěřím tomu, že záruka bude uznána. "Pojistka na blbost" neslouží k proplácení tebou způsobené škody na tvém majetku, doporučuji pročíst si detailně smluvní podmínky.