Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 15 000 Kč

Potřeboval bych návrh PC sestavy do 15 000 Kč. Cena může klidně trochu přesáhnout limit.
Využití sestavy - Herní - GTA V, FIFA ...
OS- mám vlastní
PC bych si bud nechal složit u CZC nebo sám.
Monitor(1920x1080) a další vstupní i výstupní periferie mám od starého PC.

Ano i smojí starší GTX 750ti 2gb a fx 8300 + 8 gb ram šlo gta vesměs na vysoké detaily ve fullHD absolutně vpořádku, viz youtube :) GTA není náročná hra, ale do této cenové relace s trochou myšlením do dx 12 atd je dostupná řada AMD FX, která je ale už velmi stará a zhruba, únor, březen by se na trh mohla dostat nová architektura zen od amd, teď už bych určitě počkal na to a pak bych to koupil. :) Pokud to spěchá, tak FX 8xxx nebo nějaká i3 od intelu na poslední socket co mají aby byla možnost upgradu a jak říkám od gtx 750ti a výš ti GTA pojede krásně :). Ale dnes už bych šel asi do 4gb paměti minimálně kvůli texturám. :)