Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reinstal win8

Zdravím :) mám notebook lenovo G580 modelname: 20150 a chci přeinstalovat win ale nemám cd key a ani cd neporadí mi prosím někdo kde to stáhnout? Dík :)
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Při prvním použití NB tě systém vyzval k vytvoření zálohy, která (byla-li by vytvořena) by tvůj problém řešila. Dnes máš všude po netu možnost stáhnout image bootovacího dvd a pokud již jednou v počítači w8 byly, nemělo by to po tobě key vůbec požadovat a navíc by se měly win sami aktivovat. Takovou mám zkušenost. Doporučil bych zkusit rovnou instal w10, tedy pokud z nějakého důvodu netrváš na těch osmičkách. tady je link: windowsiso.net stačí stáhnout preferovanou verzi, vypálit obraz na DVD/vytvořit boot flash a můžeš se do toho pustit.