Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WINDOWS 10 - zasekne se mi přihlašování

Dobrý den,

potřeboval bych s pomoct s problémem co mám poslední dobou na počítačem..
Zapnul jsem počítač poté co se objeví uzamknutá obrazovka (Můj operační je "Windows 10") tak dám "Enter" ,aby se mi tam hodilo okénko pro přihlášení ,ale zasekne se mi přihlašování
a neukáže je to zaseklé cca 1 minutu a poté se to vrátí zpět do uzamknuté obrazovky.

Nevíte někdo co s tím ?
Před:

http://www.img.tpx.cz/uploads/16010335_15362620964 03188_1124023236_o.jpg

Potom:

http://www.img.tpx.cz/uploads/16106306_15362622164 03176_1331698484_o.jpg

Změna předmětu, původně: WINDOWS 10 (Prasak) (Prasak)

No nevím to úplně jistě..ale asi před měsícem sem zkoušel přetaktovat můj starý počítač. Chvíli nic..cca po týdnu mě to začalo házet i dvakrát denně BSOD a házelo automatickou opravu. Potom chvíli nic a nejdou toto.

Hur uz jsi asi dotaz napsat nemohl.

Jestli se to sekne az po prihlaseni, tak jdi do nouzoveho rezimu a vytvor jineho uzivatele, nasledne si pretahni uzivatelske soubory mezi starym a novym uzivatelem a nastav si novy profil podle stareho. Obcas, kdyz se vymysli nejake kravovinky, tak se stane, ze se uzivatelsky profil porusi a potom se holt musi vytvorit novy a stary profil (stareho uzivatele) pak odstranis.

Zkus nouzovy rezim, treba nabehne.

Pokud jo tak zadej "msconfig", tam skryj sluzby Microsoft a nasledne ostatni zrus a zrus i vsechno po spusteni. Po te restartuj a zkus jestli se neco stane.

Furt je tu i dalsi moznost vlozit instalacni medium a nechat si obnovit system, sice o neco prijdes - nektere nainstalovane programy atp., ale porad aspon nemusis delat cisty reinstal.