Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálá "Konfigurace" Wordu

Dobrý den,
mám nainstalovaný Microsoft Office Home and Student 2007 v počítači s OS Win 10(64bit). Kdykoliv se snažím otevřít Word, tak se začne nejprve Kofigurovat, což nesmírně zdržuje. K této konfiguraci nikdy nedochází, když spustím např. Excell nebo PowerPoint. Už jsem použil k opravě i instalační cd, ale nic nepomohlo. To mě vede k myšlence, jestli je tento MS Office 2007 vůbec kompatibilní s OS.
Budu velmi rád za názor odborníka.
Předem dík
M. Kára

při instalaci off2007 to chce moc neomezovat volby wordu.
ačkoliv dovoluje vypnout různé součásti - třeba podporu vba pro automatickou instalaci virů - nefunguje pak korektně a je nutná nová instalace.
excel přitom bez virových doplňků funguje.

mrchosoft neumí napsat bezpečný a funkční sw, žádný alternativní office toto nedělá.