Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení ovladače přes OTH

Dobrý den, mám tablet lenovo tb3-730x a chtěl jsem si do něj zapojit přes otg buď ps3 ovladač nebo xbox 360 ovladač, ale ani jeden nefunguje. U xboxového mi svítí ty žluté diody, ale nic se neděje. Podporu otg 100% má protože mi tam jde dát klávesnice, myš, flash paměť. Má s tím někdo zkušenosti?

1.Já mám xbox 360 ovladač, ne xbox one.
2.Nepotřebuju ani hru, pokud se ovladač připojí tak se objeví na ploše kolem ikony značka jak ve windowsu když něco označíš.
3.Ten tablet to evidentně z nějakého důvodu nepodporuje, když jsem ps3 ovladač připojil do telefonu tak to hned šlo.