Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na grafickou kartu Gigabite radeon RX470 4GB se nedaří nainstalovat správně odpovidající ovladač.

Koupil jsem si grafickou kartu Gigabite radeon RX470 4GB,a nedaří se mi nainstalovat správně odpovidající ovladač grafické karty.Ovladače jsem stáhnul ze stránky www.Amd.com.Jakmile instalace skončí,tak se comp restartuje.Obrazovka je déle černá,a pak naskočí hláška:"Program správce oken plochy přestal pracovat:Název chybného modulu atidxx64.dll".Některé programy a hry jdou spustit a jiné ne.

Windows mas jaky, nebo dalsi informace nemas ? Jen nejdeto a tod vse ?

Vyborne, dekuji za popis.
• Po instalaci techto ovladacu : http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=W indows+7+-+64 mas ten samy problém ?

TiP ~Pred instalaci pouzij DDunistaler http://www.wagnardsoft.com/DDU/download/DDU%20v17. 0.4.0.exe k vymazani predeslych ovladacu.
* Neboj, DDunistaler je velmi jednoduchy na obsluhu, jen 2x kliknes

Proboha, to je tak tezké provést to co ti clovek pise ?
Odinstaluj predchozi pres DDunistaler a nainstaluj nové, to zvladne i zena..

To jsou ty samé ovladace jak oficialni, Guru je nejak nepozmenuje ani nejaké své nevytvari..

Voila, to vyypada na rucni mazani knihoven ..
* Bohuzel nova instalace OS, se jevi jako jedina rychla moznost reseni.