Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube - nenačte se stránka

Dobrý den mám problém s youtubem a to takový ž se mi nenačte celé ale pouze bíle pozadí a modré texty mohl bych i klidně pomocí skype nebo něco takového poslat Výstřižek
Změna předmětu, původně: Youtube. Je to marný. (karel)

Čili to asi nenačítá styly, stejně jsi skoro nic neprozradil. Někdo holt nezvládne přečíst ani krátký text. Ctrl + R, smazat dočasné soubory internetu, zkusit jiný prohlížeč než ten oný, prověřit program, který chrání a brání…