Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna článků v baterii

Zdravím, v notebooku mi už baterie vydrží tak tak 5 minut a potřeboval bych to prodloužit na standardní hodinu.
Co jsem tu starou rozdělal tak ta obsahuje 4x 18650 články od Panasonicu. Dají se na trhu ( klidně ebay ale né ty šméčka ) sehnat tyhle články v odpovídající kvalitě které neznají slovo požár? O baterie se vůbec nezajímám takže nevím jaká je kvalita stávajících baterii.
Ano jsou tady firmy které prodávají přímo hotové baterie za výhodnou cenu ( nemyslím ty za litra co stojí na ebay 15 USD) ale to jenom díky tomu že při odběru 1000ks je po přepočtu 1 baterka výjde na 150-200kč. A po kusech 1 stojí od 300kč a víš.

popravdě bych chtěl baterie někde z něčeho kde jsou popsané zkušenosti apod. a né někde z obchodu kde prodavač nakecá jo super origo nejvíce a přitom to je šméčko někde z tadyma : 2tGD0 a potom s tím vypálím celý panelák. To opravdu nechci.
Třeba někdo takhle řešil problém a poradí kde sehnal baterie.