Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trucující počítač

Brej den přeju.
Můžete mi poradit,v čem je háček, když se mi strašně zpomalil počítač, zasekává se atd...?
Parametry jsou 512 MB ram 120 GB pamět.
Díky za možnou diagnózu

ani ne, pro větší paměť než snad 2gb potřebuješ 64bit windows.
slečna jako administrátor svých windows by měla přezkoumat:
- ve správci úloh, co žere nejvíc %cpu
- např v msconfig.exe, po startu co se spouští automaticky za zbytečnosti a vypnout je
- eventvwr.exe, zda hlásí systém nebo aplikace nějaké vážné chyby
- jaký má servicepack (verze), nebo zda má povolené automatické aktualizace wirdows
- jestli má dobrý firewall ne ten z xp - kam jí divné aplikace po připojení na net samy lezou bez ptaní