Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybová hláška DTLite

Dobrý den,

ráda bych Vás požádala o radu.

Po zapnutí počítače se mi objevuje chybová hláška:

DTLite

Error: core library wasn´t found.

Jediné, co s tím mohu udělat, je kliknout na "ok". Zkoušela jsem Deamon Tool odinstalovat, to ale bohužel nelze. Jak se mohu chyby zbavit?

Děkuji za rady.

Kdybych měl číst všechna vlákna celá, to bych asi nedělal nic jiného.

Otázka zněla: dá se ten program nějakým způsobem odinstalovat?
Na to jsem reagoval. Když odinstalace nefunguje, tak je zbytečné se na ni ptát, ne?

Teď k náhradnímu řešení: problém údajně způsobuje chybějící SPTD driver. Mělo by stačit stáhnout a nainstalovat správnou verzi odsud downloads a tím by se hláška "core library wasn´t found" měla odstranit.

vzdy ma zaujimalo, skade tieto programy vedia, ze kde si ktory software co do registrov pise.
vzhladom na pocet zaznamov niektorych programov v registroch a pocet roznych programov na sevte by bola ta databaza asi hodne velka... = nezmysel si mysliet ze clovek len nainstaluje program a on hned vsetko vie co si kam ktory program pozapisoval.