Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přeinstalovat WIN 7?

Chtěla bych znovu nainstalovat windows 7 a smazat starý systém, který mi už ani nedokáže opravovat chyby a šel do háje. Jelikož neznám údržbu, mám pc pomalejší než šnek, jinou možnost nemám. Radí mi to všichni, ale jak na to?
Mám tu cd s instalací win 7
jak začít? Kam mám jít a co provést?
Za
a) Tak, aby se mi nevymazal disk D, kde mám všechno (toto interní úložiště je koupeno místo původního, které mělo málo místa)
b) jak si stáhnout záložky aby mi nezmizeli?
c) jak zachovat historii Chrome?
Nějaké další rady co udělat?
Děkuji
Změna kategorie, původně: Hardware. Windows jsou operační systém. (karel)

Bez urážky, ale jak to vidím ja - znalosti nemáš žiadne, možno tak na úrovni obyč.používateľa...
Zver to niekomu, kto vie čo robiť a Ty sa na začiatok len dívaj a pýtaj sa, pretože to sama nedáš.

Návod krok za krokom pre úplnú lamu sa sem do príspevkov nezmestí a nie je to ani cieľom tejto poradne.