Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blikající num/caps/scroll lock

Zdravim. Pred malou chvilkou nastal problem s moji klavesnici. Mel jsem zaplou hru, najednou se klavesnice sekla a prestala reagovat. Vsiml jsem si neustaleho blikani Num, Caps,Scroll lock LED diod. Ostatní USB zarizeni funguji (wifi adapter, adapter bezdratove mysi). Hledal jsem nejdrive problem na Google ale lide s obdobnym problemem zaroven nomohli nabootovat PC ci ve vetsine pripadu notebook. Ja mam problem jen s klavesnici, PC funguje normalne. Klavesnice je Connect IT CI-45.

Pro vsechny pripady pisu muj HW:
AMD Phenom II X6 1090T
MSI GTX970 4Gb gaming edition
16Gb kingston RAM (4x4Gb) 1333Mhz
Corsair 850W
ASUS M4A78l
Seagate Barracuda 500Gb HDD
Dale mam v PC zabudovane 4 120mm vetracky s regulatorem otacek (to pisu protoze me napadlo jestli to nemohlo zpusobit nejaky elektrotechnicky problem)

PS: s klavesnici jsem zachazel slusne a omlouvam se za chybejici diakritiku ale pisu to z mobilu

No ja chtel podsvicenou klavesnici v hodnote okolo tisicovky jenomze v ty dobe byla na trhu jen tadle za 500 a nebo herni od dvojky vejs a to se mi za klavesnici davat nechtelo, samozrejme jsem od tydle necekal nic extra ale prece neni normalni ze behem mackani klavesy W se klavesnice odpoji a protestuje blikanim.