Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnova do tovarniho nastaveni win.10

dobrý den,

chci se zeptat mám v notebooku důležité soubory a nejde mě spustit windows,ale mám nabídku obnovit do továrního nastavení

píše to:

-odeberou se všechny aplikace a programy, ktere nebyli dodane stímto pc
-nastavení se zmeni zpatky na vychozi hodnoty
-znovu se nainstaluje system win.ale neodeberopu se vase osobni soubory

chci se zeptat co vsechno mi v pc zustane a co ne.

Desítky nabízejí : částečné obnovení systému,obnovení systému a v menu z instalačního média bych vybral bod obnovení,nebo zkusit opravu spouštění systému. Je docela možné,že částečné obnovení systému hodí BSOD a budeš v háji.