Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s wifi USB adapterom

Zdarec,

potreboval by som poradiť ohľadom wifi USB adapteru na PC nakolko planujem kupit novy a velmi sa v tom nevyznam...
Doteraz som mal tento: https://www.alza.sk/edimax-ew-7811un-d3037536.htm? o=17 ale je strasne pomaly a rychlost mi nevytiahne nad 1,5 Mbps... Mohli by ste mi pls poradit nejaky kvalitny asi do 20€ (viem, nie je to vela) a aby som mal rychlost aspon tie 3 Mbps? Diky moc!!

edimax: ta usb parodie bez antény má nulový zisk, čili špatný signál. nejspíš kvůli němu jede jen v režimu 11g, nákup byly vyhozené peníze.
trvalé rychlejší enkové připojení přes wifi ti nikdo nezaručí, záleží na počtu zdí a rušení od sousedů. ale třeba ten wn722 s až 4db ziskem má větší smysl.

spolehlivé připojení se dělá vytažením kabelu z routeru až do části bytu bez signálu a tam připojení druhého ap (lan části routeru).